Akční letenky na prodloužený víkend v EDINBURGHU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na prodloužený víkend v EDINBURGHU

778 Kč
9.4.2019 15:51 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Edinburghu pořídíme tradičně u Ryanair.
 

V rezervačním systému Ryanair se objevil akční termín na let z Prahy do Edinburghu. Za zpáteční letenku zaplatíme 778 Kč, a to v termínu sobota až úterý 27.4. – 30.4.2019. Jedná se sice jen o jeden termín (pokud nepočítáme odlet zpět hned v neděli odpoledne), v systému aerolinky je ale v tomto termínu za danou cenu spousta letenek, dostane se tak na mnoho z vás. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Prahy do Edinburghu
27.04.2019 – 30.04.2019

Edinburgh

Z letiště do centra města se můžeme vydat autobusem Airlink 100, ten nás doveze do centra města k vlakové stanici za 4 €. Z letiště jezdí ale i tramvajová linka, která vyjde na 5,50 €. Pokud chcete ušetřit, stačí dojít asi 10-15 minut chůze na zastávku Ingliston Park & Ride, odkud nás vyjde jízdenka do centra na 1,60 €.

Glasgow a dál

Po Skotsku pořídíme bez problémů levné jízdenky na autobusy. Do nedalekého Glasgow dojedeme za pár liber autobusovými spoji Citylink. Ty koupíme přímo na webu společnosti, případně na megabus.com. S Megabusem pak dojedeme do spousty destinací po celém Skotsku, třeba i do Inverness.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Martina napsal(a):

  DOBRÝ DEN,
  KOUPIL NĚKDO ? KOUKÁM,ŽE LETENKY UŽ JSOU ZA TUTO CENU ASI PRYČ … ???
  DĚKUJI ZA INFO

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel vyprodáno, bylo to celkem rychle pryč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *