Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na NOVÝ ZÉLAND

15 790 Kč
29.12.2023 16:40 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Nový Zéland koupíme u Air China.


U Air China se objevily levné letenky na Nový Zéland. Letenky z Říma do Aucklandu koupíme za 15 790 . Let je operován s jedním přestupem v Pekingu. Letenky koupíme na termíny od února do března. V ceně letenky máme jedno příruční (55x40x20 cm) a dvě odbavená zavazadla do 46 kg.

Do Říma se můžeme dopravit s Ryanair, Wizz Air nebo Eurowings, lety jsou provozovány několikrát denně a cena základní letenky se pohybuje od 1 000 Kč. V ceně však mají jen malé příruční zavazadlo, další jsou za dodatečné příplatky. Low cost alternativou tak může být přímý autobus Regiojetu z Prahy a Brna, za který dáme 999 Kč v jednom směru a v ceně je jeden kufr do 30 kg, další je za příplatek 250 Kč.

Příkladem letenky na termín 1.3.2024 – 10.3.2024.

Letenky z Mnichova

V nabídce jsou také letenky z Mnichova za 20 790 Kč. Letenky pořídíme na více termínů už od ledna s delším přestupem v Pekingu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Popič napsal(a):

  Zdravím,

  má prosím někdo aktuální zkušenosti s China Airlines ohledně nutnosti nošení respirátoru během letu? Zatím jsem totiž našel rozporuplné informace.

  Díky

  • Popič napsal(a):

   myslím samozřejmě Air China 🙂

 • Jitulle napsal(a):

  Je potřeba vizum pro Peking a lze odejít z letiště pokud by byla delší přestávka? díky

  • Honza napsal(a):

   Neměl by být problém na místě získat přestupní víza a opustit tak letiště.

  • Tomas Kamm napsal(a):

   V Pekingu lze ziskat 72 hodin transit viza pro Peking only nebo 144 hodin pro Peking/Taijin/Hebe provincii. Zakladni podminka je, ze Peking musi byt prvni misto v Cine kam priletite a primo z Pekingu odletite mimo Cinu. Nesmi byt zadny technicky stopover. Hledat v googlu „144 hour visa free beijing“

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *