Akční letenky ke STONEHENGE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky ke STONEHENGE

678 Kč
27.3.2019 13:40 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Ryanair má aktuálně v nabídce akční letenky na anglický venkov.
 

V nabídce Ryanair najdeme velice výhodné letenky z Prahy do Bournemouth na britském venkově. Na dubnový prodloužený víkend 11.4. – 14.4. pořídíme zpáteční letenku za 678 Kč. Letenek za tuto cenu je v nabídce dost. Pokud je tento termín pro nás moc na rychlo, v nabídce za cenu 778 Kč jsou další květnové víkendové termíny 16.5. – 19.5. a 23.5. – 26.5.2019. V ceně letenky máme malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Prahy do Bournemouth
11.04.2019 – 14.04.2019

Jak z letiště v Bournemouth

Z letiště do centra Bournemouth dostaneme autobusovou linkou 737, která jezdí z letiště cca jednou za dvě hodiny. Celodenní jízdenka pak vyjde na 4,10 GBP. Nejvýhodnější i pro cesty do okolí je tak spíš pronájem auta. Ceny pronájmu začínají na 700 Kč za den.

Stonehenge

Bournemouth je výborné výchozí místo pro cestu ke Stonehenge. Pro cestu autobusem se musíme první dostat z Bournemouth do Salisbury linkou X3, zpáteční jízdenka vyjde na 8,80 GBP. Ze Salisbury pak můžeme pokračovat speciálním autobusem Stonehenge tours, na který vyjde jízdenka na cca 15 GBP (bus společně se vstupem vyjde na 30 GBP). Samostatný vstup ke Stonehenge pak stojí necelých 20 GBP. Při cestě autem zaplatíme za parkování u areálu 5 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Bohuslav napsal(a):

  Ahoj. Mam dotaz: Jsou jizdenky (se vstupem) ze Salisbury ke Stonehenge zpatecni? Je mozno je vyuzivat ted po cely den i pro pripadne presuny k dalsim pamatkam v okoli, ktere mam take s jizdenkou nakoupeny? Predem diky za info.

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Koupeno, moc díky, tvůj web je k nezaplacení 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *