Akční letenky do sicilského Palerma - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do sicilského Palerma

477 Kč
11.1.2019 8:56 1 komentář

Ryanair spustil další ze svých výprodejů.
 

Prodloužený víkend na Sicílii pořídíme nyní levně s odletem z Norimberka. Právě přímé lety z Norimberka do Palerma seženeme už za 18 EUR, tedy asi 477 Kč. Za tuto cenu najdeme termín na prodloužený víkend 31.1. – 3.2., případně i na celý týden až do 7.2.2019. Za cenu o pár euro vyšší pořídíme také dřívější lednové prodloužené víkendy.
 

Letenky z Norimberka do Palerma
31.01.2019 – 03.02.2019

 

Jak do Norimberku

Na letiště v Norimberku dojedeme autem z Prahy do 3 hodin. Parkování vyjde na přibližně 10 € na den. Mezi Prahou a Norimberkem pak jezdí i přímé autobusy DB případně Flixbusu, jednosměrné jízdenky startují kolem 10 €.

Palermo

Z letiště se do centra dostaneme autobusem. Ty odjíždějí kromě nočních hodin každou půlhodinu a cesta jim zabere 40-60 minut. Jednosměrná jízdenka vyjde na 5,80 EUR.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    AD napsal(a):

    Z Palerma jsme byli velmi zklamaní. Všude šílený zápach, špína a divní lidé. Ubytování jsme měli ve městě Trapani a tam to taky nestálo za to – špinavé pláže a nedostatek restaurací. Pak jsme zkusili trajektem navštívit ostrov Favignana a to už bylo o něčem jiném. Krásné průzračné moře a nádherné prostředí, půjčili jsme si i auto a projížděli okolí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *