Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do ŘÍMA

918 Kč
23.12.2022 13:12 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce letenek najdeme levné letenky do Říma i od Ryanair.

Zpáteční letenky z Prahy do Říma pořídíme už za 918 Kč. Letenky z jsou dostupné na kratší i týdenní termíny v průběhu ledna a února 2023 kolem tisícovky. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 30.1.2023 – 1.2.2023.

Letenky z Prahy do Říma
30.01.2023 – 01.02.2023

Jak z letiště v Římě

Z letiště Fiumicino odjíždí do centra Říma řada autobusových společností, např. Terravision, Sit Bus Shuttle a další, jednosměrnou jízdenku seženeme už za 7 EUR. Autobusy odjíždějí často a cesta z letiště jim trvá necelou hodinu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Šárka Fajxová napsal(a):

  Dobrý den, Honzo. Nemáte, prosím, někde na svých stránkách článek, který by pomohl zařídit si let úplnému začátečníkovi v létání? Cestujeme hodně, ale autem, s létáním nemáme zkušenosti. Chtěli bychom na jarní prázdniny ( ty máme v týdnu od šestého února)na pár dní do Říma. Rodina, dvě velké děti, jedno malé… Neměl byste nějaký návod, kde hledat, co hledat třeba ohledně zavazadel a dalších služeb.. Původně jsem to chtěla mít už pod stromeček, ale nějak jsem se v tom nezvládla zorientovat… Díky a hezké sváteční dny přeje Šárka

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, klidně napište na info@honzovyletenky.cz a koukneme na to.

 • Casa Simpatia napsal(a):

  V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte(ubytovani.rim@seznam.cz)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *