Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do RIA DE JANEIRA

11 390 Kč
14.6.2019 13:25 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Rio de Janeiro v období karnevalu je nyní dostupné v akčním tarifu.
 

Nejlevnější letenky do Ria de Janeira nabízí aktuálně aerolinka British Airways. U ní koupíme zpáteční letenky na řadu termínů od listopadu do dubna za akční cenu 11 390 Kč. V nabídce jsou také poslední letenky na období v průběhu karnevalu, který se koná 21. – 26.2.2020. Odlet je z Prahy, návrat pak do německého Mnichova, let je operován s jedním rozumně dlouhým přestupem v Londýně. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla.

Letenky do Ria de Janeira
13.02.2020 – 27.02.2020

V nabídce za 11 790 Kč jsou také letenky s odletem z Prahy s návratem do Vídně (zde) a nebo za 12 590 Kč s odletem i návratem do Prahy (zde).

Jak z Mnichova

Z letiště v Mnichově dojedeme do ČR pohodlně hromadnou dopravou. Ideální volbou jsou autobusy Regiojetu nebo Flixbusu, u nichž některé spoje zastavují i přímo na letišti v Mnichově. Cestovat se dá také vlakem z centra Mnichova.

Chystáte se navštívit Brazílii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  pola napsal(a):

  Prosím o radu, jak nejlevněji získat letenku ze Sao Paulo, Brasílie do Prahy, případně do Vídně nebo Mnichova. Cestu tam pluju lodí MSC Cruisses z Janova přes v listopadu, pak chci zůstat přes Vánoce u přátel a kocem roku přiletět domů do ČR. Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, obvykle se vyplatí cestu rozdělit třeba přes Španělsko, Paříž apod. Třeba s Air Europa do Madridu apod… jednosměrky ve standardních tarifech jsou předražené.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *