Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do PERU

11 990 Kč
17.5.2019 11:10 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky do Peru koupíme nejlevněji s odletem z Prahy a návratem do Vídně.
 

V nabídce aerolinky United se objevila zajímavá nabídka letenek do Peru. Odlet je naplánován z Prahy, návrat potom do Vídně. Lety jsou operovány se dvěma přestupy, prvním v Bruselu, ten je rychlý, druhý v New Yorku, u něj délka závisí na konkrétním termínu, dá se najít i termín s celodenní zastávkou v New Yorku. Cena za zpáteční letenku je 11 990 Kč a v ceně máme kromě dvou příručních zavazadel také dvě odbavená zavazadla do 23 kg. Termínů je k dispozici více od listopadu až do března.

Letenky z Prahy do Limy s návratem do Vídně
29.11.2019 – 06.12.2019

Za stejnou cenu můžeme zvolit termíny letů také s delším stopem v New Yorku. Pro vstup na půdu USA je potřeba si online vyřídit turistické vízum ESTA.

Letenky z Prahy do Limy se stopem v NY
29.11.2019 – 06.12.2019

Jak z Vídně

Z letiště ve Vídni se dopravíme nejjednodušeji přímými autobusovými spoji Regiojetu do Prahy a Brna. Můžeme také cestovat přes centrum vídně, kam se dopravíme příměstským vlakem S7 (Wien Mitte) nebo Railjetem (Wien Hauptbahnhof). Jízdenka nás vyjde na 4,20 €, dále pak budeme pokračovat vlakem do ČR (ČD, Regiojet). Jízdenka na vlak jde koupit najednou pro odjezd přímo z letiště, cenově daleko výhodněji ale vyjde jízdenku Vídeň – ČR koupit předem na internetu a jízdenku z letiště do centra Vídně na místě.

Chystáte se navštívit Peru? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ondra napsal(a):

  Na říjen žádné letenky? Přesně v tom termínu se chystáme, ale je to jediný měsíc, který na pelikánu nebyl k dispozici…

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel, pokud není v kalendáři, tak nebudou dostupné… ale klidně by se ještě něco objevit mohlo…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *