Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do NEAPOLE

1 027 Kč
27.1.2021 10:43 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme přímé letenky do Neapole.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Neapole jsou dostupné na červnové i podzimní termíny za výhodnou cenu kolem tisícovky. V ceně letenek od easyJet máme nově už jen příruční zavazadlo o rozměrech 45x36x20 cm.
Příkladem letenky na 21.6.2021 – 25.6.2021 nebo 8.10.2021 – 11.10.2021.
 

Letenky z Prahy do Neapole
08.10.2021 – 11.10.2021

 

Letenky během koronaviru

Při nákupu letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení vybraného termínu, proto další služby rezervujte vždy jako zrušitelné. easyJet nabízí flexibilitu u destinací, u kterých dojde před odletem ke změně pravidel pro cestování.

Neapol

Z letiště v Neapoli se dopravíme do centra města Alibusem – jízdenky nás vyjdou na 5 € a pořídíme je rovnou u řidiče nebo v předprodeji na internetu.
Vzhledem k možným změnám v letovém řádu rezervujte všechny dodatečné služby jako zrušitelné nebo změnitelné.

Pompeje

Do Pompejí se dopravíme z hlavního náměstí Garibaldi příměstskou vlakovou linkou Circumvesuviana. Nejrychlejší spoje dojedou ke vstupní bráně Pompejí za 20 minut. Jízdenka do Pompejí vyjde na 3,20 €. Do Pompejí se dopravíme levněji rovněž spoji Trenitalia, ten ale staví přímo ve městě, dále od vstupu k archeologickému nalezišti.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Co se stalo s lety na prázdninové termíny?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Už od zveřejnění letního letového řádu je tam nemají, netuším proč ne, snad doplní.

 • Profilový obrázek
  Daniela napsal(a):

  Dobrý den, vrací EasyJet peníze při zrušeném letu zpět na účet, nebo to má formou voucheru na další lety? Dekuji za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejprve voucher, ten jde pak ale vyplatit na účet. U easyjet jsem měl asi 15 rezervací a všechny už mám vyplaceny.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *