Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do MOSKVY

2 060 Kč
17.7.2019 11:02 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce aerolinky Pobeda pořídíme levné letenky do Moskvy.
 

Zpáteční letenky z Bratislavy do Moskvy jsou aktuálně v nabídce aerolinky Pobeda za 5 538 RUB, což je asi 2 060 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů po celou zimu od září 2019 do února 2020. Nejvíce termínů pak najdeme na říjen, kdy si můžeme poskládat i prodloužené víkendy. V ceně letenky máme pouze příruční batoh – 36x30x27 cm, odbavené zavazadlo pořídíme v jednom směru kolem 10 €.
Pokud jste z opačného cípu republiky, hodí letenky z Karlových Varů, které pořídíme o 500 Kč dráž.
Příkladovou letenku pořídíme na 18.10.2019 – 20.10.2019.
 


 

Moskva Vnukovo

Z moskevského letiště Vnukovo můžete využít adrenalinovou jízdu taxíkem, případně stopem, který je v Rusku tradičně rozšířen. Pokud se chcete držet konvenčního druhu dopravy, doporučuji využít Aeroexpress. Vlak jezdí ve špičce každou půlhodinu, mimo ni každou hodinu. Jednosměrná jízdenka stojí 420 RUB, což je asi 150 Kč.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání. S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Navštivte Moskva se zájezdem od CK Triplo od 8390 Kč
Zpáteční letenka z Bratislavy  •  Ubytování se snídaní blízko centra  •  Transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *