Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do FARA

770 Kč
27.3.2024 13:38 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Fara s Ryanairem.

Zpáteční letenky z Vídně do Fara pořídíme za 30 EUR, tedy asi za 770 Kč. Nejlevněji pořídíme letenky na týdenní termín v dubnu. V ceně nejlevnějšího tarifu od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 2.4.2024 – 9.4.2024.

Jak do Vídně

Autem se dopravíme z Brna na letiště ve Vídně za 1,5-2h podle aktuální dopravní situace v Mikulově a ve Vídni. Nejlevnější parkování pořídíme u Tiger parking. Na letiště ve Vídni nás z Brna a Prahy doveze denně několik spojů přímých autobusů i vlaků Regiojetu a Gepard Epxress. Cestovat můžeme také v kombinaci vlaku na hlavní nádraží a Railjetu směrem letiště (každých 30 minut za 4,20 €).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jan Bolehlav napsal(a):

  Pane Prďák, nebuďte nepříjemný

 • Magdaléna napsal(a):

  Ahoj Honzo, potřebuju koupit letenku do Fara na pevný datum na konci sprna. Myslíš, že mám kupovat teď, i když je to dost pálka, nebo je šance, že se to ještě zlevní… Díky moc!

  • Kadislav Prďák napsal(a):

   Lol

  • Honza napsal(a):

   Ahoj na konec srpna bych akci nečekal a pokud je to pevný termín, tak je lepší to koupit rovnou, klidně to může ještě i rapidně zdražit.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *