Akční letenky do BRUGG - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do BRUGG

778 Kč
6.11.2019 8:20 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky do belgických Brugg nyní pořídíme velice levně.
 

Levné letenky do Belgie pořídíme nyní s odletem z Prahy. Na letiště Charleroi u Bruselu se dostaneme s aerolinkou Ryanair za 518 Kč za zpáteční letenku. Z letiště pak odjíždí několikrát denně přímý autobus do Brugg. Jednosměrná jízdenka začíná na 5 EUR, za zpáteční jízdenku tak zaplatíme asi 260 Kč. Celkem za letenky i jízdenky dáme 778 Kč. Letenky za nejnižší cenu najdeme po celý leden na téměř jakýkoliv termín a také v únoru, včetně prodloužených víkendů. Jízdenek za 5 EUR je také spousta. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky s Ryanair do Charleroi
17.01.2020 – 19.01.2020

Jízdenky z Charleroi do Brugg rezervujte zde

Brugy a kam dál?

Letenky do Charleroi nemusíme ale využít jenom pro návštěvu Brugg – vydat se můžeme i do dalších dobře dostupných destinací z tohoto low-costového letiště – Brusel, Lucemburk, Gent nebo třeba Lille, mezi jednotlivými městy se pak můžeme dopravovat levně s Flixbus.

Navštivte Bruggy se zájezdem od CK Triplo od 7690 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  4* ubytování v centru   •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *