Skupiny létají s Honzou

Akce na NEW YORK

7 900 Kč
20.11.2023 7:48 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Před 12 dny se objevily akce na letenky z Prahy do New Yorku s Air France/KLM a od LOTu, které daly šanci na dlouhodobě nižší ceny letenek do USA, podobně jako je tomu třeba z německých letišť. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a aktuálně tak pořídíme letenky do New Yorku i pod 8 000 Kč.


Nejvýhodnější zpáteční letenky z Prahy do New Yorku pořídíme u LEVEL za 316 €, tedy asi 7 900 Kč. Letenky jsou dostupné na termíny v únoru 2024, v ceně máme velké příruční zavazadlo, musíme se ale obejít bez občerstvení.
Jen o pár stovek dráž, ale pořídíme letenky do New Yorku i s klasickými dopravci. K výše zmíněné akci od Air France/KLM/Delta přibyly akce od British Airways/American Airlines a ceny výrazně snížila i Lufthansa Group. Mezi 8-9 000 Kč tak pořídíme letenky do NYC prakticky od všech velkých aerolinek. Letenky jsou dostupné na termíny od prosince 2023 do jara 2024.
Letenky s British pořídíme na spoustu termínů s jedním přestupem v Londýně už za 8 293 Kč. Letenky s LH Group (Lufthansa, SWISS, Austrian) jsou s jedním přestupem dostupné za 8 789 Kč.
Pokud čekáte na nejlevnější letenky do New Yorku, je tak ideální čas na jejich nákup.


Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *