Skupiny létají s Honzou

AKCE na Kostariku

9 100 Kč
29.7.2023 8:55 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Po týdnu se opět objevily nejlevnější letenky do Kostariky.


Zpáteční letenky z Mnichova do San José pořídíme už za 369 €, tedy asi 9 100 Kč. Letenky jsou dostupné za uvedenou cenu především na říjnové termíny 2023. Za podobnou cenu najdeme termíny i s odletem z Norimberku, Berlína nebo Drážďan. Letenka se skládá z dálkové linky od Eurowings Discover z Frankfurtu do San José a přískoku buď leteckého od Lufthansy nebo vlakového od DB Bahn. Nejnižší cenu získáme při rezevaci přímo na webu aerolinky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla o rozměrech 55x40x23 cm + 40x30x10 cm.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Simona Jaworková napsal(a):

  Zdravím Honzo, potřebujeme sehnat letenku do Kostariky v termínu od 27.3 2024-11.4.2024. Mohl by jsi nám prosím něco doporučit? Mockrát děkuji za odpověď

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejvýhodnější letenky se zpravidla objevují z Mnichova přes US. I teď tam je pár tarifů kolem 12-13 000 Kč s americkými aerolinkami. Nic moc levnějšího bych nečekal.

 • jiri.novak.vzatisi@seznam.cz napsal(a):

  Na tom ukázkovém printscreenu příkladu letenky to vypadá, že je ve směru tam routovaná přes Zurich s Edelweiss. Jen některé jsou přes Frankfurt.

  • Honza napsal(a):

   Na tom screenu je to vlakem do Zurichu, ale těch variant je tam vždy více s rozdílem několika eur.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *