Aktualizace: LOW-COST MAPA + 100 linek - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Aktualizace: LOW-COST MAPA + 100 linek

5.1.2017 15:24 Komentáře: 3

Po delší době jsem se konečně dostal k aktualizaci mapy low-cost linek.
 

Aktuálně už jsou oznámeny téměř všechny nové linky, které budou provozovány v letní sezóně 2017, proto bylo na čase aktualizovat také dle návštěvnosti velmi oblíbenou low-cost mapu.
 
Do mapy jsem rovněž přidal také novou funkcinoalitu a to rozdělení linek na letní a zimní sezónu.
 
Mapu low-cost spojení najdete zde
 
Celá mapa narostla oproti minulé aktualizaci (podzim 2016) o 100 linek, pojďme se podívat na ty nejzajímavější.
 

 • Praha – z Prahy jak je bohužel zvykem to není žádná sláva – za zmínku snad stojí jen linka Vueling do Curychu a první z Ryanair linek do opravdu letní destinace – Trapani.
 • Eurowing expanze – Eurowings převezme od letní letové řády letadla i s posádkami od Air Berlin a začne tak posilovat svoje aktivity na letištích ve Vídni a Mnichově. To s sebou nese zajímavé linky, které nebyly doteď za rozumnou cenu k dostaní – příkladem třeba Marsa Alam, Korsika, řecké ostrovy, …
 • Wizz Air v jihovýchodní Evropě – poměrně dost linek přidává také Wizz Air do východní a především jihovýchodní Evropy. Na mapě tak najdeme destinace, do kterých bylo dříve poměrně obtížné se za rozumnou cenu dostat (Tirana, Sarajevo, Kišiněv, Varna). Další linky přidává Wizz do oblíbených destinací z Katowic (Katánie, Reykjavik, Lisabon, Malta)
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Renata napsal(a):

  Dobry den, v kvetnu bychom radi cestavali z Prahy do Skopie. Poradite nejakou rozumnou cenu. Prestup v Sarajevu nebo jinde akceptujeme. V lete pak planujeme Cernou Horu. Dekuji moc

 • Miloslava Vernerová napsal(a):

  Je prosím možnost i z Tenerife?Třeba i jen do Berlína.
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   ano, takové vyhledávání si upravte přímo na stránce aeorlinky

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *