Skupiny létají s Honzou

Obchodní podmínky – kalendář

1. Předmětem objednávky je nákup reklamních předmětů Uživatelem webu.
2. Dodavatelem je Jan Pavelka, Sladkovského 2092, 530 02 Pardubice, IČ: 88363244, info@honzovyletenky.cz, distributorem společnost Collorito s.r.o., IČO: 015 285 21.
3. Kupní cena za jeden reklamní předmět (kalendář) je 250 Kč (konečná cena, dodavatel není plátce DPH), poštovné a balné 30 Kč (konečná cena, Dodavatel není plátce DPH), celkem 280 Kč. Kupní smlouva je uzavírána elektronicky a vzniká po úhradě kupní ceny.
4. Platba je vyžadována předem – bankovním převodem, dodání je poštou na adresu Uživatele.
5. Uživatel má právo na uplatnění vad a záruky dle platných právních předpisů, rovněž má dle zákona právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.
6. Uživatel může vrátit předmět objednávky Dodavateli kdykoliv do jednoho měsíce od nákupu v neporušeném stavu (za formulář pro odstoupení je považován email od Uživatele na email Dodavatele, poštovné hradní Uživatel), Dodavatel vrátí Uživateli za vrácený předmět prodeje kupní cenu.

Informace dle zákona:
Podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele má spotřebitel právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu plynoucího ze smlouvy s prodávajícím. V takovém případě jsou spotřebitelé oprávněni obrátit se na Českou obchodní inspekci, (Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz
Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na návrh spotřebitele, a to v případě, že se spor s prodávajícím nepodařilo vyřešit přímo. Návrh lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy u prodávajícího spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, poprvé. Spotřebitel má právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR.
Podle zákona č. 112/2016 Sb. o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Platba probíhá bankovním převodem, účtenka je vydána na požádání.

Reklamační řád:
1. Reklamace přijímá společnost Collorito s.r.o., Sukova třída 1556, 530 02, Pardubice, IČO: 015 285 21. Reklamaci je možné podat osobně nebo poštou.
2. Reklamaci je možné podat do dvou let od přijetí zásilky.
3. Reklamace probíhá ve lhůtě dle § 19 zákona č. 634/1992 Sb.
4. Uživatel je informován o výsledku reklamace bez odkladu.
Součástí reklamačních podmínek jsou tyto informace, kterými se reklamace řídí.