Skupiny létají s Honzou

Řím


Akční letenky

Bohužel momentálně není dostupná žádna letenka

Letenky od Honzy

Napište si o letenku do Řím přímo Honzovi

  Informace o Řím

  Řím je bezpochyby populární destinace po celý rok. Levné letenky do Říma tak pořídíme z Česka i okolních letišť.

  Z Česka se do Říma podíváme letecky jen z Prahy, nabídka letů je ale poměrně široká. Na lince létají celkem 4 aerolinky – Ryanair, Vueling, ČSA a Alitalia. Ryanair létá na letiště Ciampino, ostatní na hlavní letiště Fiumicino. Letenky z Prahy stojí běžně okolo 1 500 – 2 000 Kč, nejlevněji u Ryanair, u ostatních většinou trochu dráž. V akčních tarifech ceny atakují hranici 1 000 Kč.

  Nejlevněji se do Říma dostaneme ale z blízké Vídně. Ve Vídni na této lince probíhá ostrý konkurenční boj mezi nízkonákladovkou Wizz Air a Lauda, díky kterému lze letenky na většinu termínů koupit s dostatečným předstihem i za 500-800 Kč. Konkurenci zostřují i Eurowings a Vueling, kteří na lince také působí, jejich ceny jsou ale podobné těm z Prahy.

  Nejjednodušeji levnou letenku do Říma najdete přímo na stránkách zmíněných aerolinek. Protože je aerolinek na trase hodně, využít můžete různé srovnávače (např. ten níže), které ceny letenek vyhledají za vás. Nabízejí i možnost si přes ně letenku přímo zakoupit. Nejlevnější možností je ale letenku rezervovat přímo na webu aerolinek.

  Aktuálně nejlevnější letenky Řím

  Bohužel momentálně není dostupná žádna letenka