Skupiny létají s Honzou

Maďarsko: BUDAPEŠŤ

728 Kč
3.12.2018 13:13 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

Za fajn cenu si můžeme zaletět do Budapešti.
 

V lednových termínech pořídíme další poměrně výhodné letenky z Prahy do Budapešti. Na různé termíny jak přes týden tak o prodloužených víkendech pořídíme zpáteční letenky 728 Kč. Za tuto cenu pořídíme např. termín 12.1. – 15.1.2019. V ceně letenky máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
 

Letenka Praha - Budapešť a zpět
12.01.2019 – 15.01.2019

 

Budapešť

Z letiště se dopravíme do města nejlevněji kombinaci městského autobusu a metra. Autobusuy 200E odjíždějí z letiště každých 5-10 minut a na stanici Kobanyia Kispest nás dovezou za cca 15-20 minut. Stejně tak dlouho nás poveze metro linky 3 do centra města. Jízdenku pořídíme buď přestupní – ta nás vyjde na 530 HUF, případně pak vícedenní, které na linku na letiště rovněž platí (například na 72 hodin za 4 150 HUF).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Souhlas. Jeste bych dodala, ze Uber tu neni, taxi je drazsi nez v Praze a na linku 100E se kupuje zvlastni listek. Spolu s temer pravidelnym zpozdenim Ryanairu (vecerni odlety) a nakupem vin (predevsim cervena z Villany), bych zvazila cestu vlakem. Bud primy Praha-Budapest od Ceskych drah kazde dve hodiny nebo RegioJet se zastavkou ve Vidni a pak busem (kolem 700kc / 6,5h resp. 8h jedna cesta). Zajimavou budget alternativou je luzkovy vagon (ne lehatkovy), prijezd 8.30 rano cena kolem 1000kc vcetne luzka (voda, snidane, nocleh v cene).

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Lze koupit letenky i mezi svátky nebo jen leden 2019?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pouze v termínech, které najdete v systému aerolinky, viz odkaz výše.

 • Profilový obrázek
  Deni napsal(a):

  Ahoj, chtěla bych koupit 4 letenky na 18.-20.1., když zadám koupi jedné, tak je cena za těch 728, ale když zvýším počet osob, tak jedna vychází na 1400 kč. Co s tím? Nejde koupit 4 krát po jedné?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, znamená to, že je dostupný už menší počet těch letnek, jednoduše jsou vyprodány..

 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Co třeba zmínit, že přestupní jízdenka platí jen na jeden přestup nebo že o víkendu jezdí místo metra z Kobanyia Kispest náhradní autobus po celé délce modré linky metra?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý tip, bohužel přepravní tarify a výluky všech měst v hlavě nemám 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *