Španělsko: BARCELONA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: BARCELONA

1 470 Kč
10.8.2018 8:15 Žádné komentáře

S Vuelingem se podíváme do Barcelony levně po celý leden i únor.
 

Lety do Barcelony s odletem z Prahy pořídíme nyní levně u aerolinky Vueling. Za zpáteční letenku v průběhu ledna a února zaplatíme 56 EUR, v přepočtu asi 1 470 Kč. Vzhledem k velkému výběru termínů a mnohdy i dvěma letům za den, kdy si můžeme vybrat pro nás ideální čas odletu (odlety většinou dopoledne a k večeru), je tato cena velmi výhodná. Zatímco v lednu seženeme termíny spíše přes týden, v únoru najdeme také prodloužené víkendy.
 
Letenky vybírejte z kalendáře zde
 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z terminálu T2. Z letiště se dopravíme do centra buď linkou metra L9 za 4,50 € (jízdenka nám pak platí i na přestup), případně pak Aerobusem, který vyjde na 5,90 €. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Barcelona s Ryanair

O pár stovek levněji se do Barcelony dostaneme také s Ryanair, u něj jsme limitováni ovšem přesným termínem a malým počtem sedadel za tuto cenu. Za cenu 1 224 Kč koupíme zpáteční letenku na termín 12.11. – 14.11.2018.
 
Letenky s Ryanair rezervujte zde
 

Navštivte Barcelonu se zájezdem od CK Triplo od 8690 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování v centru  •  Jízdenka na MHD na celý pobyt
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Barcelona
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *