Za tulipány do NIZOZEMSKA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Za tulipány do NIZOZEMSKA

598 Kč
9.1.2017 14:18 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

V systému aerolinky Wizz Air se objevily levné letenky do Nizozemska už i na dubnové a květnové termíny.
 

Zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu pořídíme levně na jarní termíny. Letenky se dají pořídit od 299 Kč v jednom směru, zpáteční tak pořídí členové klubu WDC za 598 Kč. Nicméně v systému lze najít i termíny, které jsou za stejnou cenu i bez členství, případně je cena vyšší jen nepatrně.
Příkladem termín na konec dubna 25.4.2017 – 29.4.2017
 
Letenky s Wizz Air z Brna rezervujte zde
 
eindhoven32

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra.
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.
Pokud směřujete přímo jen do Amsterdamu, vyplatí se spíše letenky s easyJet z Prahy, které aktuálně pořídíme okolo 1 500 Kč.

Kinderdijk

Kinderdijk je vesnička vzdálená asi 15 km od Rotterdamu. V jejím okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90.

Keukenhof

Zahrady Keukenhof se otevírají na konci března a svými rozkvetlými zahradami lákají až do poloviny května. Zahrady najdeme přibližně na půl cesty mezi Haagem a Amsterdamem a dopravit se do nich můžeme buď po vlastní ose nebo shuttle busy, které odjíždějí z centra Amsterdamu nebo letiště Schiphol. Vstupné do zahrad nás přijde na 16 €.

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *