Skupiny létají s Honzou

Za teplem do MEXIKA

9 890 Kč
9.12.2020 15:00 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V akční nabídce British Airways pořídíme levné letenky do Mexika.
 

Zpáteční letenky z Berlína do Cancúnu pořídíme v nabídce British Airways. Letenky s přestupem v Londýně pořídíme už na lednové termíny 2021. Při cestě tam i zpět je potřeba počítat s přestupem mezi letišti Heathrow a Gatwick. V ceně letenek jsou dvě příruční zavazadla 56x45x25 cm + 40x30x15 cm.
Cena zpáteční letenky je 366 €, tedy asi 9 890 Kč. Příkladový termín pořídíme na 9.1.2021 – 23.1.2021. Letenky volte s jedním přestupem v Londýně, nikdy ne přes USA.
 


 

Letenky během koronaviru

Podle posledních vyjádření velvyslanectví v Německu je považována cesta na odlet z německého letiště za transfer, stejně jako cesta z letiště zpět do ČR.
Přestup v Londýně je možné absolvovat bez nutnosti řešení karantény. Z Heathrow na Gatwick je potřeba cestovat bez zastávky, je možné cestovat hromadnou dopravou – metro z Heathrow na Victorii nás dopraví za 45 minut. Vlak z Victorie na Gatwick pak dojede za 30 minut. Před cestou do UK je potřeba vyplnit cestou tam i zpět PLF.
Mexiko nevyžaduje pro vstup test, na letišti může být provedena zdravotní kontrola, letoviska na Yucatánu jsou v provozu. Rezervaci jednotlivých služeb provádějte vždy ve zrušitelném tarifu. Letenky u British můžeme do odletu změnit nebo vyplatit do kreditu, který použijeme na případný nákup náhradní letenky. Vybírejte vždy pojištění, které nemá ve výluce koronavirus (např. ERGO nebo příplatek Extra u ERV).
Při cestě zpět do ČR budeme muset podstoupit test nebo nastoupit karanténu.

Chystáte se navštívit Mexiko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Dominika napsal(a):

  Zdravím, máme koupené tyto letenky, ale vzhledem ke stále se měnící situaci se právě snažíme dohledat, zda je tato cesta stále možná.
  Na webu Berlínského letiště jsme našli pouze informaci o zrušení letů z Británie do 31.12.2020, ale nic aktuálnějšího. Také se mi zatím nepodařilo najít žádné aktuální informace, jak je to s přejezdem mezi letišti teď v době lockdownu v Británii. Nemáte nějaké aktuální info pro tento náš případ? Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ideálně dotaz přímo na velvylanectví, info o tom, jak se berou přestupy jsem nikde nenašel, bohužel bych si tipl, že to nikoho ani nenapadlo moc řešit. Přesun mezi letišti by měl být stále možný.

 • Profilový obrázek
  Ourajt napsal(a):

  A ještě ani do UK nesmíme 😀 na tenhle tranzit není výjimka… bože Honzo

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jasně že můžete tranzitovat mezi letišti, kdybych si to několikrát neověřil, tak to sem nedám 😉

 • Profilový obrázek
  Viktor Kožený napsal(a):

  Z Viktorie na Gatwick stojí vlak kolem 20 liber, metro pak nějakých pět, šest

 • Profilový obrázek
  Ourajt napsal(a):

  Kolik stojí doprava mezi letišti? Nechci slevu zadarmo?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *