Skupiny létají s Honzou

Za super cenu do KANADY

7 390 Kč
3.12.2019 11:52 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Akční letenky do Kanady najdeme v nabídce Air Canada ve spolupráci s Lufthansou.
 

Z méně obvyklých odletových letišť v Katowicích a Krakowě pořídíme levné letenky do Kanady. Zpáteční letenky do Toronta pořídíme s jedním rychlým přestupem za výhodnou cenu 7 390 Kč. Letenky jsou v základu bez odbavených zavazadel, termíny pak najdeme hlavně na únor a březen 2020.
 


 

Jak do Katowic a Krakowa

Do centra Katowic se dopravíme autobusovými a vlakovými spoji z Ostravy – v nabídce jsou spoje autobusové spoje Flixbusu, případně vlakové spoje ČD. Na letiště dojedeme expresním transferem případně kombinací MHD a místní dopravy přes Bytom. V nabídce jsou rovněž přímé autobusové shuttely z Ostravska až na letiště od Leo Expressu.
Na odlet z Krakowa se dostaneme ideálně přes centrum Krakowa, kam se dopravíme autobusy Flixbusu, Leo Expressu nebo RegioJetu, případně vlaky ČD. Využít můžeme také několik přímých spojů z ČR přímo na letiště. Podrobnější informace o dopravě na letiště naleznete zde.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *