Skupiny létají s Honzou

Za poznáním PORTUGALSKA

648 Kč
6.4.2022 12:25 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce letenek z Norimberka najdeme i levné letenky do Portugalska.
 

Zpáteční letenky z Norimberka do Porta jsou dostupné už za 26 €, tedy asi 648 Kč. Letenky pořídíme na květnové termíny a to na týdenní nebo více-týdenní pobyty. V ceně nejlevnějších letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm. Pokud potřebujeme na palubu větší zavazadlo (55x40x20 cm), můžeme ho přepravovat po připlacení služby Priority (8-15 € na let).
 


 

Jak do Norimberka

Na letiště v Norimberku dojedeme z hranic asi za hodinu a čtvrt jízdy autem. Pokud se rozhodneme cestovat vlakem zabere cesta vlakem z Plzně do Norimberka asi 3 hodiny. Z Prahy do Norimberku jezdí také přímé autobusové spoje Flixbusu. Na letiště dojedeme z centra města metrem U2 – cesta mu zabere asi 12 minut a jezdí každých 10 minut, jízdenka vyjde na 2,75 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marek napsal(a):

  Ahoj,
  Kde ideálně v Norimberku zaparkovat? Chceme letět na 14dni a oficiální parkoviště vychází na stejnou cenu co letenky 😀

  • Profilový obrázek
   Jirka napsal(a):

   V okolí U-bahn stanice Ziegelstein jsou malé uličky, kde se dá v klidu na 2 týdny parkovat. Vyzkoušeno několikrát během posledních 5 let, naposledy teď v únoru. Metrem je to pak 1 stanice, lístek stojí tuším 1,4€ pro dospělého (snížený tarif).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ideální je někde u metra, v těch posledních stanicích by to mělo jít snad stále zdarma.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *