Skupiny létají s Honzou

Za polární září na ISLAND

1 293 Kč
20.12.2022 8:08 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Island pořídíme u Wizz Air.


U aerolinky Wizz Air najdeme levné letenky na Island. Letenky s odletem z Wroclawi pořídíme za 244 PLN, v přepočtu asi 1 293 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí asi 250 Kč na jednom směru. Letenek je k dispozici spousta na téměř jakýkoliv termín od ledna do začátku dubna. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 29.3.2023 – 2.4.2023.

Letenky na Island i z Katowic a Krakowa

Na stejné termíny, tedy od ledna do začátku dubna, pořídíme levné letenky na Island také s odletem z Katowic nebo Krakowa. Oproti odletu z Wroclawi jsou o 40 PLN dražší, v přepočtu tak vyjdou na 1 505 Kč za letenku tam i zpět.

Island

Pokud nezvolíte pronájem auta na Islandu, Flybus nás doveze z letiště do centra za cca 45 minut. Odjezdy z letiště jsou v návaznosti na přistání letadel. Jednosměrná jízdenka vyjde na 25 €, zpáteční na 47 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Jan Bohatý napsal(a):

    Dobrý den,

    už se někomu tady podařilo zakoupit letenku u Wizzair? Proč si jejich stránky mermomocí myslí, že jsem robot a nepustí mě dál? Nebo pustí a procházení termínů letů opět vyhodnotí jako akci robota : ). Nic pitomějšího jsem nikdy neviděl. To musí klienty odradit, i kdyby ty letenky byly zadarmo. Nechápu.

    • Honza napsal(a):

      Dobrý den, peru se s tím každý den, bohužel za to můžou automatizované systémy, které na ty stánky neustále útočí, ideální je jít přes mobilní aplikaci, tam je to většinou jakžtakž bez problémů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *