Skupiny létají s Honzou

Za pětistovku do GRUZIE

518 Kč
10.8.2021 12:45 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Wizz Air zlevnil letenky z Prahy do Gruzie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Kutaisi pořídíme po celý listopad za výhodnou cenu 518 Kč, na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí jednou tolik. Wizz Air létá 2x týdně čt+ne, na září a říjen ale čtvrtky rušil, je s tím tak třeba případně počítat i pro listopad a rezervovat tak spíše týdenní termíny v neděli. V ceně máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 7.11.2021 – 14.11.2021.
 

Letenky z Prahy do Kutaisi
07.11.2021 – 14.11.2021

 

Jak v Kutaisi

Z letiště se nejlevněji dopravíme do Kutaisi maršrutkou. Pravidelné minibusy někde mezi taxi a autobusem nás dovezou do centra. Na výběr je i maršrutka s odvozem přímo k hotelu. Ceny taxíků se pohybují kolem 40 lari. Dopředu můžeme objednat i lístky na autobus do centra Kutaisi (10 lari), Tbilisi či Batumi.
 
Očkovaní cestující mohou přijet do Gruzie bez omezení s certifikátem potvrzujícím ukončené očkování. Cestou zpět do ČR stačí vyplnit příjezdový formulář.
Bez očkování je potřeba negativní PCR test před příjezdem, příjezdový formulář a další PCR test 3. den po příjezdu. Pro cestu zpět potřebujeme před odletem AG test, příjezdový formulář, 5 dní karantény a PCR test.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *