Skupiny létají s Honzou

Za pár stovek do LONDÝNA

558 Kč
21.5.2024 7:17 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci Wizz Air pořídíme levné letenky do Londýna.


Zpáteční letenky z Prahy do Londýna/Lutonu pořídíme už za 558 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 200 Kč na jednom letu. Zpáteční letenka i bez klubu tak vyjde do tisícovky. Za nejnižší cenu jsou dostupné obvykle odlety brzy ráno, jen o pár korun dráž je pak ale nabídka termínů i časů bohatší a to včetně letů na letiště Gatwick. V ceně nejvýhodnějšího tarifu máme malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na termín 6.6.2024 – 11.6.2024.


Jak z Lutonu

Z letiště Luton je spuštěna automatická železnice DART. Díky ní se dopravíme na vlakovou stanici Parkaway za 4 minuty, spoj jezdí každé 4 minuty. Ze stanice Luton Parkaway nás pak dopraví nejrychlejší vlaky na stanici London St. Pancras za 23 minut. Cestu z letiště do centra Londýna tak zvládneme už za 30 minut. Jízdenky na kombinaci DARTu startují na cca 10 GBP v mimošpičkových časech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *