Za pár korun na MALTU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Za pár korun na MALTU

260 Kč
2.12.2019 12:24 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud hledáte letenky na procestování Malty, aktuální tip se bude hodit.
 

Zpáteční letenky z Norimberka na Maltu pořídíme totiž na lednové týdenní termíny za 10 €, tedy asi 260 Kč. Pokud navíc hledáme kratší termíny, stačí přihodit 5 € a seženeme termíny i na prodloužený víkend.
Příkladem týdenní termíny 13.1.2020 – 20.1.2020.
 

Letenky z Norimberka na Maltu
13.01.2020 – 20.01.2020

 

Jak do Norimberka

Do Norimberka nás dopraví pravidelné spoje hned 3 dopravců – Regiojet, Flixbus nebo Deutsche Bahn (DB). Ideální formou dopravy je ale auto, z ČR dojedeme na letiště po dálnici, parkování pak pořídíme za rozumnou cenu především na menších parkovištích kolem letiště. Zadarmo pak zaparkujeme v okolí stanice Ziegelstein – na letiště pak dojedeme jednu stanici metrem. Podrobnější info o dopravě na letiště najdete zde.

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jitka napsal(a):

  Ahoj, prosím byla by taková to nabídka i na LÉTO? DĚKUJI 🤔

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, u Air Malta se dají pořídit přímé letenky z Prahy kolem 2 000 Kč, extra levné letenky se pak na léto čekat nedají.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *