Skupiny létají s Honzou

Za opalovačkou na MALLORCU

550 Kč
6.10.2020 8:30 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme lastminute letenek na Mallorcu.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Mallorku pořídíme třeba s odletem zítra za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 550 Kč. V ceně letenek od Ryanair je příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Pokud hledáte letenky s odletem z Prahy, tak Ryanair létá pouze pátek a pondělí a to poslední dva týdny. Ceny letenek ale po uvolnění testování při cestě zpět hodně vyskočily.
Příkladem letenky na 7.10.2020 – 10.10.2020.
 

Letenky na Mallorcu
07.10.2020 – 10.10.2020

 

Vídeň a Mallorca

Pokud nejste z Prahy cestu na vídeňské letiště máte bez omezení, Pražáci musí cestu na letiště a zpět absolvovat bez zastávky. Pro cestu do Španělska je potřeba vyplnit registrační formulář. Při cestě zpět budeme potřebovat formulář o okamžitém transferu do ČR, pro Rakousko jsou totiž Baleáry stále rizokové, v ČR pak neřešíme už nic.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michal Aron napsal(a):

  Dobrý den, nevíte prosím, jestli stejná pravidla pro odlet při cestě z Prahy (bez zastávky na rakouském území až na letiště) platí i pro odlet ze Salzburgu? Ryanair tam má podobně levné letenky, ale vychází nám to líp termínově (z té Vídně zrovna jako na potvoru ne…)… K tomu jsem nikde nic nenašel a na stránkách MZV se všude mluví pouze o Vídni, ale těžko říct, jestli je to jenom proto, že 98% lidí bude řešit lety z Vídně, nebo je ta výjimka bez Covid testu skutečně pouze konkrétně pro vídeňské letiště?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, platí to pro celé Rakousko, takže i Salzburk.

 • Profilový obrázek
  Pavla Ševečková napsal(a):

  Dobrý den, mám koupený letenky z Krakova na Mallorcu na příští týden. Předpokládám, že by mělo být vše bez problému tam i zpět. Nikde jsem žádnou informaci nezaznamenala.Budu ráda za jakékoliv info. 🙏

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano. Polsko zakazuje obecně jenom lety a Španělsko před pár dny vyjmuli ze zákazu, po návratu do ČR také problém není.

 • Profilový obrázek
  Táňa napsal(a):

  Zdravím, to znamená, že z Prahy nejsou potřebné testy pokud jedeme přímo na letiště bez zastávek? Ale na letišti se můžeme normálně pohybovat. Možná hloupý dotaz🙈🙏předem díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Přímo na webu MZV je napsána hláška níže, takže vyplnit form o tranferu pro případnou silniční kontrolu, jinak by to mělo být ok:
   „Osoby, které přijždějí z Prahy na vídeňské letiště za účelem odletu nebo za účelem odvozu osoby blízké přilétající na letiště, nepotřebují test na Covid-19 za předpokladu, že cestu na letiště, popř. zpět z letiště na hranice s ČR absolvují na rakouském území bez zastávky.“

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *