Skupiny létají s Honzou

Za levno na SARDINII

510 Kč
17.2.2020 9:01 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce letenek z Vídně pořídíme levné letenky i na Sardinii.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Alghera nebo Cagliari pořídíme s Laudou především na začátek dubna za 20 €, tedy asi 510 Kč. Letenky jsou dostupné na kratší i delší termíny, po celé jaro pak není problém sehnat zpáteční letenky do 1 000 Kč. Od června pak začíná na lince z Vídně do Alghera létat také konkurenční Wizz Air. Červnové termíny tak pořídíme i kolem 1 000 Kč. Kombinovat můžeme i obě aerolinky či obě destinace.
Příkladem letenky do Alghera 29.3.2020 – 1.4.2020.
 


 

Jak do Vídně

Pokud nezvolíme pro cestu z Brna do Vídně auto, můžeme vybírat mezi autobusovými a vlakovými spoji. Autobus Regiojetu nás doveze přímo na letiště cca 8x denně, ceny jsou ale vyšší. Levněji se dopravíme s ČD nebo Regiojetem vlakem do centra Vídně. Pokud vystoupíme na Simmeringu a dojdeme na nedalekou stanici linka S7 na letiště, tak můžeme ve dvou využít levnějších jízdenek na letiště. Skupinová jízdenka vyjde na cca 6€. Pokud dojedeme až na hlavní nádraží, na letiště náv s půlhodinovém taktu dovezou spoje Railjatu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *