Skupiny létají s Honzou

Z Prahy levně do LONDÝNA

558 Kč
10.8.2020 9:03 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky pořídíme do Londýna.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Londýna pořídíme v nabídce Ryanair za výhodnou cenu 558 Kč. Letenky jsou dostupné na zářijové termíny, klidně i na prodloužený víkend. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 24.9.2020 – 29.9.2020.
 

Letenky z Prahy do Londýna
24.09.2020 – 29.09.2020

 

Jak ze Stanstedu

Při vstupu do UK je potřeba vyplnit vstupní formulář (dostupný 48h před cestou).
Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme zpáteční jízdenku na Stansted Express za 17 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od 2 GBP v jednom směru, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s easyBus (pouze přeprodává), Terravision, National Express nebo Airport bus express.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Libor napsal(a):

  Ahoj.
  S tou dopravou z a na letiště to asi ještě není úplně tak uvolněné, easybus zatím vůbec jízdenky nenabízí a ruku na srdce, ten byl vždy suverénně nejlevnější.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Když se jelo ve skupině tak poslední dobou už vycházel levněji i StanstedExpress, který je mnohem rychlejší.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *