Švédsko: STOCKHOLM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švédsko: STOCKHOLM

1 690 Kč
10.5.2017 9:59 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Public Domain

Málokdy se stává, aby byly ČSA nejlevnější volbou do některé z destinací.
 

Nejlevnější letenky s ČSA aktuálně pořídíme z Prahy do Stockholmu. Do systému se dostaly letenky od listopadu 2017 až do března 2018. Výhodou jsou termíny, které pořídíme především na prodloužené víkendy od pátku do neděle – fajn jsou i odlety ve 12:00 do Stockholmu a ve 14:45 ze Stockholmu.
Jak už jsme si zvykli, u nejlevnějších tarifů u ČSA – neobsahují odbavené zavazadlo, podobně jako u nízkonákladových společností.
 
Letenky s ČSA do Stockholmu rezervujte zde
 

Stockholm

Ačkoliv je letiště Arlanda považováno za hlavní stockholmské letiště, za dopravu na něj musíme počítat také s vyšší částkou. Nejrychlejší dopravou do centra města je vlak Arlanda Express – pokud pořídíme jízdenky alespoň s 90-denním předstihem, vyjde nás jednosměrná jízdenka na 154 SEK, tedy asi 450 Kč. Levněji pak autobusem za 40 minut, se společností Flygbussarna za cenu 99 SEK, tedy asi 285 Kč v jednom směru.

Navštivte Stockholm se zájezdem od CK Triplo od 7890 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní  •  V centru města  •  
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michala napsal(a):

  ještě levněji lze z Arlandy do centra jet busem MHD č. 583 nebo 589 (zastávky autobusů před terminálem 5) – směr na Märsta Station (cca 15 minut), zde přestoupit na příměstský vlak Pendeltåg, který zde začíná, nelze si splést směr. Do stanice Stockholms central (hlavní vlakové nádraží) trvá cesta 38 minut. Pokud plánujete využívat mhd i ve Stockholmu, vyplatí se více než jednotlivé lístky (ty stojí v automatu 30 SEK) koupit si SL Access Card buď na 24 h (SEK 120), nebo na 72 h (SEK 240) hned na letišti a cestu z a na letiště pak máte zahrnutou v tom.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   díky za tip

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *