Nizozemsko: AMSTERDAM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: AMSTERDAM

1 123 Kč
12.1.2017 11:43 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Amsterdamu pořídíme dnes naposledy v akci easyJet.
 

20% slevová akce na všechny letenky od easyJet dnes končí. Proto pokud jste se rozmýšleli zdali nakoupit některou z nabízených letenek tak už neváhejte.
Nejzajímavější letenku z Prahy pořídíme do Amsterdamu, ta nás vyjde při nákupu dvou letenek na 1 123 Kč. V nabídce jsou různě dlouhé termíny, navíc pokud poletíte ve větší partě bude se Vám letenka zlevňovat (poplatek 430 Kč se totiž rozpočítá mezi více letenek v rezervaci).
 
Letenku na otočku za 1 123 Kč rezervujte zde
Letenku na týden za 1 143 Kč rezervujte zde
Letenku na víkend za 1 213 Kč rezervujte zde
 
Pokud potřebujete upravit počet osob v rezervaci, začněte ji znovu z úvodní stránky aerolinky.
 
amsterdam24_1 amsterdam24_2 amsterdam24_3

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem. Cesta vlakem do centra trvá 15 minut a vyjde na 4,20€.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 €.

Keukenhof

Do zahrad Keukenhof, které otevírají 23.3.2017, se dopravíme jak přímo z letiště, tak centra Amsterdamu, stačí koupit vstupenku včetně transferu. Na tuto sezónu jsou v nabídce vstupenky s odjezdem z Schipholu za 24 €, z Amsterdamu pak za 29 €, vstupenky kupujte zde.

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *