Wizz Air - Praha - Tel-Aviv - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Wizz Air – Praha – Tel-Aviv

18.2.2015 13:49 2 komentáře

Tel Aviv je jedinou linkou Wizz Airu z Prahy, která směřuje na jiný, než evropský kontinent.

Tel Aviv se stal v roce 2014 jednou z poměrně frekventovaných destinací, kam namířil svoje letadla Wizz Air ze svých bází. Aktuálně je linka z Prahy provozována sezóně pouze v letním období a to především z důvodu zhoršení bezpečnostní situace v Tel-Avivu, která nastala před začátkem zimní sezónu, před kterou Wizz spojení přerušil.

Z Prahy do Tel-Avivu

Linka je provozována 2x týdně. Vzhledem k poměrně dlouhému letovému času tak zabírá jediná rotace téměř polovinu dne. Náhradou za dlouhý letový čas jsou příznivé teploty v Izraeli i v jarních nebo podzimních období, což činí tuto linku turisticky zajímavou. Konkurentem Wizz Airu na trase do Tel Avivu je El Al, respektive jeho nízkonákladový projekt UP!
Členové Wizz Air Discount Clubu mohou nejlevnější letenky na této trase pořídit už od 2 000 Kč.
← Zpět na letenky Wizz Airu z Prahy

Poslední tipy na letenky s Wizz Air z Prahy do Tel Avivu

[vypis n=“3″ tag=“fPRG,dTLV,wizz air“ strict=“1″]¨

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petr C. napsal(a):

  Můžete mi prosim sdělit rozměry a počet zavazadel které je mozno vzít na palubu letadla při letu do Tel Aviv ? Dekuji za odpověd

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Na lince z Prahy do Tel Avivu platí u Wizz Air stejná pravidla jako na ostatních linkách – maximálně jedno zavazadlo o velikosti 42x32x25 cm

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *