Wizz Air - Praha - Miláno - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Wizz Air – Praha – Miláno

10.2.2015 15:46 Žádné komentáře

Miláno je jedna z nejžádanějších linek z Prahy. Maďarský dopravce Wizz Air provozuje již několik let lety z Prahy do Bergama.

Letenky do Bergama jsou výhodné především díky možným přestupům mezi linkami Wizz Airu a hlavně mezi linkami Ryanairu z letiště Orio al Serio, kterých je opravdu velké množství.
Letiště v Bergamu je sice bráno jako sekundární letiště, v mnoha ohledech ale hlavní letiště v Malpense předčí, více o letišti se dozvíte zde.

Z Prahy do Milána

Let z Prahy do Milána je druhým nejkratším – při ideálních povětrnostních podmínkách netrvá déle než hodinku a to ještě především kvůli strmému klesání, které musí provést letadlo po přelétnutí Alp.
Letiště v Bergamu, kam Wizz Air svoje lety směřuje, je dle mého názoru pro cestovatele mnohem lepší jak Malpensa, porovnání jednotlivých letišť rozvedu ale v jiném článku.
Na trase do Bergama létá Wizz Air v novém letovém řádu (léto 2015) 4x týdně a to v pondělí, středu, pátek a neděli ve večerní rotaci, ve čtvrtek pak v dopolední.
Nejlevnější letenky se dají pořídit za 329 Kč za jednosměrnou letenku.
← Zpět na letenky Wizz Airu z Prahy

Poslední tipy z Prahy do Milána s Wizz Air

[vypis n=“3″ tag=“dBGY,wizz air“ strict=“1″]

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *