Skupiny létají s Honzou

Wizz Air míří do Perského zálivu

12.12.2019 11:54 1 komentář

CC0 Pixabay

Dnes byly představeny plány maďarského dopravce na rozšíření aktivit v Perském zálivu.
 

V druhé polovině roku 2020 plánuje Wizz Air založit ve spolupráci s Abu Dhabi Development Holding Company low-cost společnost se základnou v Abu Dhabi. Jedná se o první základnu mimo Evropu, kterou bude Wizz Air pomocí svojí pobočky provozovat.
Aerolinka bude provozovat letadla typu Airbus A321neo, což je nejnovější typ letadel Wizz Air. Linky z Abu Dhabi mají směřovat do střední a východní Evropy, Indie nebo do Afriky. Pokud tak dojde k naplnění všech plánů můžeme se v budoucnu těšit na nové linky a zajímavé místo přestupu dál do Asie, případně Afriky.
 
Více info zde a zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Bohuš napsal(a):

    Linka do Tanzánie / Seychelly alebo Mauritius? Nie Mauritius isto nie, tam lietal najväčší aziijsky dopravca v segmente realnych cien leteniek Air Asia, ale Mauritisu Airlines – štátny predražený letecky dopravca, zatiahol nitkami vo vláde a Air Asia už nelieta na Mauritius, inak že vraj ľudia si milí a milí na tom Mauritius. http://theindependent.sg/local-lobby-behind-airasia-x-mauritius-flight-cancellation/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *