Výhodné letenky z Prahy na SICÍLII - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Výhodné letenky z Prahy na SICÍLII

1 128 Kč
22.2.2019 14:23 16 komentářů

S Ryanair si můžeme levně zaletět na Sicílii.


V aktuální nabídce Ryanair najdeme levné lety z Prahy do sicilského Trapani. Za zpáteční letenku zaplatíme 1 128 Kč. V nabídce je za tuto cenu jarní termín 9.4. – 13.4. s dostatkem volných míst i s fajn časy letů. O cca 100 Kč dráž pořídíme také týdenní termín 2.4. – 9.4.2019. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Prahy do Trapani
09.04.2019 – 13.04.2019

Trapani

Z letiště v Trapani se dostaneme do centra města autobusem AST. Letadlo se točí na trapani kolem 15h, s dopravou tak nebude problém. Cesta trvá asi 30 minut a vyjde na 1,90 €. Pokud se rozhodnete pro taxi, vyjde cesta na 32 € za jedno auto.

Navštivte Trapani se zájezdem od CK Triplo od 9990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  V centru města
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Šárka napsal(a):

  Ahoj! Ráda bych s rodinou vyrazila v červenci na dovolenou do Trapani. Neumím si poradit se zavazadly a s cenou. Budeme 3 dospělý a jeden do 15 let, celkem 4 osoby. Včera jsem koukala na letenky od Ryanair, kde nabizejí buď samostatné letenky, ale jen s malým zavazadlem a nebo balíček family plus (2 zavazadla po 20 kg), ale nám by stačilo jen 1 zavazadlo po 20 kg. Jde to nějak udělat jinak. A potom bych se chtěla zeptat, jestli máš přehled o cenách letenek za červenec. Včera byly dražší než dnes, ale pořád nevím, zda mohou jít ještě levněji. Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano, jde to koupit bez těch zavazadel a v dalším kroku přidat jenom jedno. Nejlevnější letenky bývají u Ryanair tak 1-3 měsíce před odletem, ceny se mění i několikrát denně….

 • Profilový obrázek
  Ela napsal(a):

  Honzo, díky, prověřím v bance, je to divné, kupuji letenky běžně, ubytování i jízdenky, jen u Ryanair se to stalo. mám ještě prosbu, neznáš nějaké fungující webky ohledně dopravy v Trapani a okolí, na ostrovy a na letiště? moc díky, Ela

 • Profilový obrázek
  Ela napsal(a):

  Ahoj Honzo, moc díky za skvělé stránky, vždy mne těší nový email s nabídkou. Koupili jsme od Ryanair 2 letenky do Trapani, o den později, takže už za cca 2000 Kč, 1 palubní kufr navíc byl 400+400, takže cca 4800 Kč. A stejně jako kdysi při letence do Londýna, si Ryanair strhl více než je na objednávce, tehdy to bylo o 1000 Kč, reklamace neprošla, že prý 2x přepočteno přes kurz (?). Nemám tyto linky proto ráda, ale Trapani nalákalo. Tentokrát si stáhly z účtu 5.092 Kč, zase víc než je v emailové objednávce. Jak je to možné? Nemáš/te s tím někdo zkušenosti??? Moc díky za rady, fakt mne štvou, Ela

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, tam musí být nějaký problém u karetní společnosti, z nějakého důvodu se to bude účtovat v eurech… Letenky na Ryanair kupuju denně různými kartami a pokud to v CZK a karta má účet CZK tak se mi nikdy nestalo aby strhli jinou částku.

 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Díky Honzo, koupeno. Jedu tam poněkolikáté a u kempu ElBahira směr San Vito mám stále schované věci na vaření 🙂
  Díky Vaškovi jsem v Praze sehnal parkování ve Špotzově ulici, kousek od letiště za 70 CZK/den. Takže nádhera… Už nemusíme jezdit za hranice…

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Tak to je fajn 🙂

 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Dobrý den, Honzo, v první řadě moc děkuji za Tvoje stránky, díky nim mám přehled o akcích. Právě včera jsem koupila letenky do od Ryanair do Benátek za celkem fajn cenu na červen. V červenci bych chtěla vyrazit sama na Sicílii a projet si ji místní dopravou. Myslíš, že se ještě cena letenek do Trapani nebo Catanie v březnu či dubnu sníží? Děkuju, Jana.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, z Prahy do Trapani to asi nijak výrazně dolů nepůjde, je to celkem vyprodané takže nemají moc důvod zlevňovat, ta Katánie z okolních letišť, třeba z Vídně nebo Katowic by do akcí jít mohla, obvykle tak 1-3 měsíce před odletem.

 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  PS: Pokud nakonec opravdu poletíte na Trapani, určitě se mrkněte na Egadské ostrovy. Specielně Levanza a Maretimo (pokud máte rádi klid). Favignana je taky fajn, je tam jen více lidí. (největší ostrov) Jezdí tam z Trapani rychlá loď. Pro děti je to zážitek. (my tam byli s malejma loni, líbil se jim let po hladině vody i koupačka na ostrovech). Pak vedle Trapani je nádherné středověké město Erice. A pak se dětem náramně líbil válet na pidi-ostruvek Mozia. Také blízko Trapani… jezdí tam malinkatá loďka, bylo tam hodně antických vykopávek. Pro děti super. Klídek, skoro bez lidí, jedna kavárna.

 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Rádo se stalo Ivo. 🙂 Taky mne to kdysi mátlo. Je jasné, že takový web je u nízko-nákladových aerolinek udělaný úmyslně. 🙂 Aby mátl a aby to bylo pro vás dražší.

 • Profilový obrázek
  Iva napsal(a):

  Tomáši, moc děkuju! To je ono. Já jsem z toho jejich popisku, jakmile jsem zadala dětské pasažéry, pochopila, že musím dát ten rodinný tarif. Bomba, hned jsme na ceně o 2.500,- Kč míň.

 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Na balíček co vám to nabízí se vyprdněte. Děti tam uvést samosebou musíte, protože dítě nemůže v tomto věku cestovat letadlem samo bez dospělého. Když kliknete na ty termíny které chcete, „neklikejte na tu nabídku family“ ..ale klikněte na žluté tlačítko pokračovat… a nic se vám tam nepřidá … akorát bacha..u Ryanair se už teď musí platit i za „malé příruční zavazadlo“…(55x40x20 cm). Jinak poletíte jen s kabelkou a děti s malejma batůžkama. Platit budete za rezervaci sedadla jako dospělí…(děti za rezervaci neplatí).

 • Profilový obrázek
  Iva napsal(a):

  Máte někdo zkušenost s letenkami pro děti? Máme děti 5 a 7 let a když si například sem na Trapani dám k jednomu dospělému děti, rovnou mě to hodí do jakéhosi Family Upgradu a balíček 1 dospělý + 2 děti vyjdou letenky cca o 3.000,- Kč dráž než kdybych dala v tomtéž termínu 3 dospělé a k tomu i rezervaci míst a 2x kufr po 10 kg. Co kdybych koupila pro takhle staré děti (5 a 7 let) prostě dospělácké letenky? Díky!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Tak ja poté neodbavíte, automaticky by to asi dělat nemělo… Standardně kupuju letenky 1 dospělý a 2 děti a nikdy mi to balíček rovnou nehodilo.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *