Skupiny létají s Honzou

Výhodné letenky na ZANZIBAR

13 325 Kč
30.1.2023 15:28 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Zanzibar koupíme s odletem z Vídně.


Letenky na Zanzibar koupíme levně v termínech mimo hlavní sezonu. Letenky z Vídně na Zanzibar koupíme za 545 EUR, tedy asi 13 325 Kč. Let je operován s jedním přestupem v Addis Abeba a operuje ho Ethiopian Airlies na palubách nejmodernějších letadel, tuto cenu ale najdeme ve vyhledávači od jejich rakouských partnerů Austrian Airlines. Přímo u Ethiopian Airlines letenky koupíme také, nejlevnější termíny jsou ale o cca 20 EUR vyšší. Letenky koupíme na řadu delších i kratších termínů v listopadu, kdy na Zanzibaru prší o něco víc než v hlavní sezonu. V kalendáři na pelikánovi pak najdeme i termíny na květen a červen za 14 990 Kč. V ceně letenky je kromě příručních zavazadel i odbavené zavazadlo do 23 kg.
Příkladem letenky vy termínu 16.11.2023 – 28.11.2023.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra Strnkova napsal(a):

  Dobrý večer.o kolik v listopadu prší víc.? a je lepší na Zanzibar do apartmánu nebo do resortu? děkuji Strnkova

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den,
   koukněte na přehled zde: https://en.wikipedia.org/wiki/Zanzibar#Climate
   Preference ubytování je dost individuální… Někdo nevystrčí nohu z resortu, jiný procestuje celý ostrov a o allinclusive v resortu mu nejde 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *