Skupiny létají s Honzou

Výhodné letenky do JAPONSKA

10 990 Kč
24.7.2019 10:28 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Do Tokia se nyní dostaneme za akční cenu.
 

V akci aerolinky Air China se objevily také letenky do Tokia. Nejlevněji je pořídíme s odletem z Vídně, a to za 10 990 Kč. Pokud ale máme blíže do Mnichova, letenky z Mnichova pořídíme za 11 590 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Pekingu (z Vídně) nebo Šanghaji (z Mnichova). U některých termínů si můžeme vybrat mezi krátkým přestupem nebo delším, kdy se stihneme na chvíli i podívat do města. Termínů je k dispozici spousta, z Vídně si můžeme vybrat datum od září do dubna, z Mnichova od října do června, tedy i na jarní termíny. U obou odletů máme v ceně velkorysá dvě zavazadla do 23 kg.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z 6 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku ČD nebo Regiojetu do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově dojedeme pohodlně autem. Pokud se rozhodneme pro hromadné prostředky, ideální volbou jsou autobusy Regiojetu nebo Flixbusu, které nás zavezou až na letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *