Skupiny létají s Honzou

Výhodné letenky do BERLÍNA

258 Kč
10.5.2019 11:54 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Ryanair nabízí na lince z Brna do Berlína stále nízké ceny.
 

Na nedávno spuštěné lince z Brna do Berlína pořídíme letenky stále za minimální ceny. Na květnové prodloužené víkendy a červnové termíny přes týden pořídíme letenky za 258 Kč. Nemusíme se ale omezovat jen na květen a červen, v červenci vyjde na úplně jakýkoliv termín zpáteční letenka na 412 Kč, srpnové letenky jsou v prodeji za 515 Kč také na libovolný termín. Ryanair létá z Brna vždy v úterý a v sobotu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
 

Letenky z Brna do Berlína
25.05.2019 – 28.05.2019

 

Jak v Brně na letiště

Na letiště v Brně se dopravíme z vlakové nebo autobusové stanice na letiště autobusovou linkou E76. Autobusy odjíždějí každou půlhodinu, cesta trvá asi 20 minut a jízdenku pořídíme za 25 Kč.

Jak v Berlíně

Z letiště Schönefeld v Berlíně se nejpohodlněji dostaneme do centra města příměstskou vlakovou linkou S-Bahn. Ta projíždí městem od východu na západ a odjíždí každých 10 minut, jízdenka vyjde na 3,40 EUR.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *