Skupiny létají s Honzou

Víkendy ve STOCKHOLMU

658 Kč
12.8.2022 12:54 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Stockholmu nabízí Ryanair.
 

Aerolinka Ryanair dala do akce letenky do Švédska. Na trase z Vídně do Stockholmu pořídíme letenky za 26 EUR, což je v přepočtu asi 658 Kč. Letenky pořídíme hlavně na listopadové termíny, o pár eur dráž pak vycházejí na termíny v říjnu. Let je směrován na hlavní letiště Arlanda, odkud je výborné spojení do centra. V nabídce najdeme za tuto cenu i prodloužené víkendy. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem třeba víkend 19.11. – 21.11.2022.
 

Letenky do Stockholmu
19.11.2022 – 21.11.2022

 

Ještě levněji z Wroclawi

Ještě levnější letenky do Stockholmu pořídíme z polské Wroclawi. Na většinu termínů v září a říjnu najdeme letenky za 78 PLN, což je v přepočtu jen asi 415 Kč. Letenky koupíme rovněž u Ryanair.

Jak do Vídně

Pokud se nerozhodneme jet na letiště autem, zavezou nás do Vídně vlaky Regiojetu nebo ČD, Regiojet 2x denně zajížtí až na letiště. Nejsnažší cestou z centra na letiště je pak z hlavního vídeňského nádraží vlakové spojení ÖBB Railjet. V nabídce jsou i přímé autobusy Regiojetu a Gepard Expressu z Brna.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *