Skupiny létají s Honzou

Víkendy v ŘÍMĚ

794 Kč
8.9.2020 13:43 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Ryanair pořídíme levně letenky i do Říma.
 

Na všechny říjnové víkendy jsou dostupné zpáteční letenky z Prahy do Říma/Ciampino za výhodnou cenu 794 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhé prodloužené víkendy, v ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 2.10.2020 – 5.10.2020.
 

Letenky z Prahy do Říma
02.10.2020 – 05.10.2020

 

Řím Ciampino

Pokud chcete ušetřit a plánujete v Římě nákup několikadenní jízdenky, můžete pro cestu z letiště zvolit linku 720, která zajíždí až na letiště Ciampino. Jízdenky pořídíme v předprodeji na letišti – jednorázová za 1,50 €, jednodenní za 7 €, dvoudenní za 12,50 € a třídenní za 18 €. Linkou 720 dojedeme na konečnou metra B Laurentina, odkud následně budeme pokračovat do centra, případně k hotelu.
Další variantou je zvolit přímý autobus Terravision nebo SIT bus, který Vás doveze bez zácpy do centra už za 35 minut a 5 €. V nabídce je rovněž kombinace místního autobusu na vlakovou stanici Ciampino (každých 30 minut) a příměstského vlaku (cca každých 15 minut). Celkem zaplatíme asi 3 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Nikola napsal(a):

  Díky oběma odpovídajícim, nevěděla jsem, že info ze SKRBLIKa není aktuální. Ještě bych se chtěla zeptat, zda nevíte, jestli je možné přebukovat letenky jinam a na jiný termín za rozumnou cenu. Nikola

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud máte rezervaci v srpnu na termín v září tak ano, je to bez poplatku.

 • Profilový obrázek
  Milan napsal(a):

  V základní ceně letenek je zdarma jen příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, ostatní za příplatek.

 • Profilový obrázek
  Nikola Karasová napsal(a):

  Dobrý den Honzo, chtěla bych se zeptat na zavazadla zdarma u společnosti Ryanair. Z Vašich nabídek to chápu tak, že u nejlevnějších letenek je zdarma jen příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, které si mohu vzít na palubu. Na stránkách SKRBLIK.CZ jsem se ale dočetla, že pro rok 2020 platí „Bezplatně mohou cestující mít s sebou 2 palubní zavazadla. Větší z nich (o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg) bude na odletové bráně zkontrolováno a umístěno do zavazadlového prostoru. Menší zavazadlo nesmí přesahovat rozměry 40 × 20 × 25 cm a musí se vejít pod sedadlo před cestujícím.Bezplatně mohou cestující mít s sebou 2 palubní zavazadla. Větší z nich (o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg) bude na odletové bráně zkontrolováno a umístěno do zavazadlového prostoru. Menší zavazadlo nesmí přesahovat rozměry 40 × 20 × 25 cm a musí se vejít pod sedadlo před cestujícím.“ Co tedy platí, mohu mít jen malé příruční zavazadlo nebo dvě, jak uvádí SKRBLIK? Děkuji za odpověď, Nikola

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, to platilo cca 2 roky zpět, dnes pouze to jedno malé.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *