Skupiny létají s Honzou

Víkendový LONDÝN

398 Kč
30.9.2021 8:21 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super akční cenu pořídíme letenky do Londýna.
 

Zpáteční letenky z Brna do Londýna pořídíme v nabídce Ryanair za výhodnou cenu 398 Kč. Letenky jsou dostupné především na listopadové termíny a to klidně i na prodloužené víkendy. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm a při rezervaci dnes i možnost změny do 7 dní před odletem.
Příkladem letenky na 12.11.2021 – 14.11.2021.
 

Letenky z Brna do Londýna
12.11.2021 – 14.11.2021

 

Jak ze Stanstedu

Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme zpáteční jízdenku na Stansted Express za 17 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od několika GBP za jeden směr, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s easyBus (pouze přeprodává), Terravision nebo National Express.
 
Bez karantény mohou do UK letět pouze očkovaní. Cestovat je potřeba S PASEM.
Cestující ze žlutých zemí (nově budou za žluté považovány i všechny aktuálně zelené země), kteří mají plné očkování, nemusí od 4.10.2021 před odletem do Anglie předkládat test. Zůstává povinnost testu Day2, nicméně povinnost PCR testu bude v průběhu října nahrazena levnějším antigenním testem. Stále je potřeba vyplnit před cestou příjezdový formulář.
Pro cesty zpět se nic nemění – očkovaní cestující přijíždí do ČR pouze s vyplněným příjezdovým formulářem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michaela napsal(a):

  Ahoj, mám dotaz k British Airways. Potřebuju s nimi VŽDY test, no matter kam letím? Pro cestu tam potřebuji od 4.10. „jen“ očko certifikát, ale co cesta domů? Pro příjezd do ČR mi stačí jen příjezdový formulář, ale např. KLM vždy vyžaduje i PCR test/antigen. Na webu BA jsem nic konkrétního nenašla. Děkuju za sdílení zkušeností a pěkný den. Míša

  • Profilový obrázek
   honzik napsal(a):

   Leť Ryanair – ty se řídí požadavky cílové země a na palubu jako takovou nic nechtějí.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, všechny aerolinky to mají podle cílové nebo přestupní země, KLM vyžaduje u cestujících mimo zelený seznam test na přestup, protože ho vyžaduje Nizozemsko.

 • Profilový obrázek
  honzik napsal(a):

  Za to testování to nestojí … .

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *