Skupiny létají s Honzou

Víkendové letenky do PAŘÍŽE ve skupině

778 Kč
11.1.2019 15:46 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky do Paříže pořídíme v nabídce Ryanair.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Paříže/BVA pořídíme v nabídce nízkonákladovky Ryanair za fajn cenu 778 Kč. Letenky jsou dostupné na několik termínů, nejzajímavější je pak víkendový termín 25.1.2019 – 27.1.2019, ve kterém najdeme rovnou 15 volných letenek.
 

Letenky do Paříže
25.01.2019 – 27.01.2019

 

 
TIP: Zpáteční let můžete skombinovat s Transavia, u které je v nabídce večerní odlet za 31 €.

Beauvais, Orly, CDG

Beauvais je letiště vzdálenější od Paříže. Pro cestu z a na letiště Beauvais je potřeba počítat i s cenou autobusu ve výši 29 € za zpáteční jízdenku. Autobus nás zaveze skoro do centra na stanici Porte Maillot a pojede něco přes hodinu. Autobusy jsou sladěny s přílety a odlety letadel.
Pokud budeme porovnávat výhodnost s dalšími nabídkami (třeba transavia na Orly nebo Vueling na CDG) je potřeba mít na paměti, že za rychlejší spojení z těchto letišť zaplatíme 8 € – 10 € za jeden směr. Pokud zvolíme cestu z Orly tram/metro, vyjde nás jízdenka na 3,80 €, z CDG autobusem na 5,40 €1 500 – 2 000 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  karlos napsal(a):

  No je to tak u všech aerolinií, kupte napřed jednu letenku za tu nižší cenu a poté druhou letenku za cenu vyšší, jinak to nepůjde. Nebo počkejte, třeba, přidají ještě jedno místo za tu levnější cenu

 • Profilový obrázek
  Milan napsal(a):

  Protože ta tu cenu je již pouze 1 letenka a další je za víc.

 • Profilový obrázek
  Hynek napsal(a):

  To je Ryanair. 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Nejen Ryanair, všechny aerolinky 😉

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Mám dotaz k letenkám a ryanairu, přijde vám normální, že letenky pro jednu osobu jsou skoro 400,- levnejsi nez když vybíram letenky pro 2 osoby. (PRG->FRA, 15/2-17/2, 1=2219, 2=5176?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   To jsou letecké tarify 😉 znamená to že za nižší cenu už je dostupná jen jedna letenka, řešením je koupit letenky zvlášť po jedné.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jinak Ryanair teda z Prahy do Frankfurtu nelétá.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *