Skupiny létají s Honzou

Víkendové letenky do NEAPOLE

518 Kč
12.7.2021 11:19 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou aktuálně dostupné letenky do Neapole.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Neapole pořídíme v nabídce Wizz Air na podzimní termíny už za 518 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní vyjde letenka stále na sympatickou tisícovku. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 6.11.2021 – 9.11.2021.
 

Letenky z Prahy do Neapole
06.11.2021 – 09.11.2021

 

Neapol

Z letiště v Neapoli se dopravíme do centra města Alibusem – jízdenky nás vyjdou na 5 € a pořídíme je rovnou u řidiče nebo v předprodeji na internetu.
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  milan spousta napsal(a):

  zdravím chci se podívat na Ischiu přes Neapol v červenci sem 2x očkovaní i pas mám bude problem na cizím letišti při odbavení Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne, problém aktuálně nebude.

 • Profilový obrázek
  Martin napsal(a):

  Dobrý den, nemáte náhodou relevantní informace ohledně vstupu do Itálie a covidu? Od července platí, že je potřeba ukázat digitální covid pass, ale já se chystám být 2 týdny před mou návštěvou Itálie v Řecku, kde prostě digitální covid certifikát pro výsledek testu nezískám, když nejsem řecký občan. Je možné i nadále cestovat na normální výsledek testu v papírové formě anglicky?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano mělo by to jít i na standardní výsledek testu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *