Skupiny létají s Honzou

Víkendové BENÁTKY za pětistovku

498 Kč
16.8.2022 10:24 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Wizz Air pořídíme levně letenky do Benátek.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek jsou dostupné na podzimní termíny za super cenu 498 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů od října do prosince. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát ale jen 120 Kč na jednom letu. V nabídce je volných spousta termínů a to i na prodloužené víkendy od pátku do pondělí.
Příkaldem letenky na termín 7.10.2022 – 10.10.2022.
 


 

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air bude létat na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 8 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 8 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Kamil napsal(a):

  Máte prosím tip na ubytování v Benátkách či v blízkém okolí?

  • Honza napsal(a):

   Za mě je ideálna AO Hotel/hostel u vlakové stanice v Mestre.

 • Marie napsal(a):

  Cena jízdenky z letiště už stojí 10€. Pokud zajdete jednu zastávku (Triestina Tessera) pěšky, tak autobus do Benátek stojí 1.50€. Lístek se tam dá koupit v přilehlé trafice nebo přes mobilní aplikaci nikoliv na letišti (tam jde koupit jen za 10€ a na letiště neplatí ani celodenní jízdenka).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *