Skupiny létají s Honzou

Víkendové BENÁTKY z Prahy

21.8.2020 10:23 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na fajn výlet se můžeme vydat do italských Benátek.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek pořídíme na podzimní termíny za výhodnou cenu 778 Kč. Letenky jsou dostupné na různě dlouhé termíny a to včetně prodloužených víkendů. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 30.10.2020 – 1.11.2020.
 

Letenky do Benátek
30.10.2020 – 01.11.2020

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,55 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 9390 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Transfer z letiště k hotelu a zpět  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Barbora napsal(a):

  Dobrý den, o pár dnech v Itálii docela přemýšlím a moc by se mi krátké nasátí podzimní Itálie líbilo, zvažuji Řím, ale přeci jen mne trochu děsí predstava dalších možných krizí. Nevíte prosím, zda v takových případech Ryanair kompenzuje letenky, napr. formou kreditu? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pouze pokud bude vydán zákaz letů. Možnost bezplatně změnit let platí zatím jen pro lety do konce září. Jinak se pak dá přikoupit pojištění storna, nebo případně flexibilní letenka, její cena je ale u Ryanair dost vysoká.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *