Itálie: BENÁTKY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: BENÁTKY

875 Kč
8.3.2018 8:06 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné víkendové letenky do Benátek pořídíme v nabídce Wizz Air.
 

Zpáteční letenky na prodloužený víkend od pátku do pondělí pořídíme v aktuální slevové akci Wizz Air za 875 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si na zpáteční letence připlatí 376 Kč.
Letenky pořídíme na delší týdenní termíny, nejvýhodnější je ale víkendový pobyt v termínu 6.4.2018 – 9.4.2018, nejrychlejší pořídí letenky ještě o stovku levněji.
 

Letenky na 6.4. - 9.4. rezervujte zde
06.04.2018 – 09.04.2018

 

Benátky – Treviso

Treviso je sekundárním letištěm pro Benátky. Pro cestu do Mestre nebo přímo ostrovních Benátek můžete zvolit autobus ATVO – cesta trvá asi hodinu a jednosměrná jízdenka vyjde na 12 €, alternativou je i spojení od společnosti BARZI.
Mnohem levnější alternativou je cestovat autobusem číslo 6 na vlakovou stanici v Trevisu za 1,30 € a následně vlakem za 3,40 € až do Benátek. Celkem Vám zabere cesta kolem 45 minut.
Letiště v Trevisu ale nemusíte využít pouze pro cesty do Benátek, můžete navštívit také města jako Padova, Trieste nebo Verona –
stačí zvolit pro cestu vlak nebo třeba autobusy Flixbusu.

Navštivte Benátky se zájezdem od CK Triplo od 6690 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Transfer z letiště k hotelu a zpět  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *