Skupiny létají s Honzou

Víkend na Slunečném pobřeží

520 Kč
1.10.2020 8:52 1 komentář
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Ryanair pořídíme levné letenky do Bulharska.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Burgasu pořídíme v nabídce Ryanair za 19,11 €, tedy asi 520 Kč. Letenky jsou dostupné na tento víkend od pátku do úterý, kdy se očekávají teploty vzduchu kolem 30 °C, moře je stále krásně vyhřáté na 26 °C. letenek pořídíme klidně i 15 kusů.
 


 

Burgas

Cesta do Vídně – Všichni Češi mimo obyvatel Prahy mají cestu do Rakouska volnou, přímo na letiště mohou transferovat bez zastávky i obyvatelé Prahy (s vyplněným dotazníkem)
Vstup do Bulharska – není omezen
Cesta zpět do ČR – Rakousko považuje Bulharsko za rizikovou zemi, po přistání tak musí všichni vyplnit dotazník a trasferovat okamžitě do ČR (nejbližší bus, vlak nebo autem)
Na letišti v Burgasu můžete využit místních transferů, obvykle se ale vyplatí vzít si taxi – standardní auta pro 4 osoby vyjdou na cestě z letiště ke Slunečnému pobřeží na něco kolem 30 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    s Stanislav Kovář napsal(a):

    jak se dostanu z letiště v burgasu na slunečné pobřeží autobusem když přistanu asi v21,30 jezdí ještě nějaký autobus?????

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *