Vietnam: HANOJ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Vietnam: HANOJ

9 290 Kč
9.7.2018 13:44 4 komentáře

Za skvělou cenu se můžeme přes podzim a zimu dostat do Vietnamu.
 

Akce Air China zasáhla i linku do vietnamské Hanoje, kam se můžeme s odletem z Budapešti a návratem do Vídně podívat za 9 290 Kč. Cestovat můžeme od října 2018 do března 2019, tedy mimo hlavní období dešťů. Let je operován s přestupem v Pekingu, kde čekáme minimálně půl dne v obou směrech, proto by stálo za zvážení využít bezvízový vstup do Pekingu a čas si tak ukrátit prohlídkou města. V ceně letenky máme jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.
 
Kalendář s letenkami do Hanoje za 9 290 Kč najdete zde
 
Přestože je kalendář termínů plný, některé zobrazené už můžou být vyprodané. Pokud se vám při výběru termínu podaří narazit na právě ten vyprodaný, systém vás upozorní a nepustí vás dál. Volných termínů je ale zatím spousta, takže zkuste zvolit jiný.
 

Hanoj

Všechny mezinárodní spoje jsou obsluhovány z Termínálu 2. Nejrychleji se dopravíte do centra taxi, které mají stanovenou cenu kolem 20 USD. Mnohem levněji se dopravíte do centra linkovými autobusy nebo shuttle busem (2 USD).

Zátoka Ha Long

Do světoznámé zátoky Ha Long se dostaneme nejpohodlněji autobusem. Z Hanoje jezdí každou hodinu přímé spoje s cenou jízdenky od 110 000 do 300 000 vietnamských dongů (100-290 Kč) a zakoupíme je u internetového prodejce, případně můžeme využít luxusnější minibusy s cenou od 300 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Jak do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti se pohodlně dostaneme vlaky ČD, které jedou z Česka každé dvě hodiny. Z vlakové stanice Nyugati pojedeme metrem linky č. 3 na konečnou Kőbánya-Kispest, kde přestoupíme na autobusovou linku 200E ve směru na letiště. Alternativou jsou autobusy RegioJet, FLixbus nebo Eurolines.
Z vídeňského letiště se do Česka nejlépe dostaneme pomocí autobusů RegioJet, které stojí přímo na letišti. Případně můžeme využít vlakový spoj do centra, odkud můžeme pokračovat do ČR vlakem.

Chystáte se navštívit Vietnam? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marek napsal(a):

  Zdravím,

  nějak mi nesedí cena – při výběru termínu (konkrétně 5-28.12.) je cena jak se tady uvádí na webu 9290Kč, ale když jdu o stránku dál, tak se cena zvedne na :

  Shrnutí objednávky

  chevrondown
  Pasažér 1
  13 874 Kč
  Letenka dospělý 1x
  3 546 Kč
  Taxy dospělý 1x
  10 098 Kč
  Poplatky dospělý 1x
  646 Kč
  Sleva dospělý
  -416 Kč

  Celkem:
  13 874 Kč

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Znamená to, že letenky už budou vyprodány…

 • Profilový obrázek
  Jana Poštová napsal(a):

  Dobrý den,

  chci se zeptat, zdali jsou letenky již vyprodány – odkaz nefunguje. A pokud ano, jestli ještě budou k dispozici.

  Moc děkuji za odpověď

  Jana Poštová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den,
   link by měl fungovat, pokud je cena vyšší, už je letenka vyprodaná. Nějaká podobná akce by se pravděpodobně ještě objevit mohla.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *