Španělsko: VALENCIE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: VALENCIE

530 Kč
19.7.2018 11:50 Žádné komentáře

CC0 Pixabay

Bitva low-costů o vídeňské letiště přináší ovoce, a my si můžeme za pár kaček doletět do Valencie.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Valencie pořídíme aktuálně v nabídce Laudamotion za 20 €, tedy asi 530 Kč. Letenky jsou v nabídce na listopadové termíny a to jak na kratší tak delší týdenní pobyty. Lety Laudamotion se prodávají přes Ryanair, který rovněž lety často sám operuje. Platí tak i stejná pravidla pro nákup letenek a zavazadla.
Příkladový termín pořídíme na 19.11.2018 – 21.11.2018, kde je dostupných celkem 7 letenek.
 
Letenky s Ryanair do Valencie rezervujte zde
 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus Regiojetu, ten jezdí z Brna 6x denně, v nabídce jsou pak i kombinace vlaku Regiojetu a transferu na letiště 4x denně. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Valencie

Valencie je třetím největším španělským městem. Z letiště se do centra nejpohodlněji dopravíte metrem, které letiště obsluhuje. Linky č. 5 a 3 odjíždí z letiště každých 8 minut a do centra Vás dopraví za 20 minut. Lístek Vás vyjde na 3,90€ + 1€ za vydání lístku. Můžete si také zvolit lístek v podobě plastikové kartičky, která Vás samotná bude stát 2€. Levněji se do centra dopravíte Metrobusem, který odjíždí z letiště každou půlhodinu a do centra Vás dopraví asi za 35 minut. Jízdenka stojí 1,45€.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *