V sezóně do DUBAJE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

V sezóně do DUBAJE

2 920 Kč
10.10.2019 8:33 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální akci Wizz Air se objevily letenky do SAE za výhodnou cenu.
 

Zpáteční letenky z Budapešti do Dubaje jsou v nabídce na lednové termíny za výhodnou cenu kolem 3 000 Kč. Příkladem termín 13.1.2020 – 20.1.2020 pořídíme letenky za 37 380 HUF, což je díky aktuálnímu kurzu cca 2 920 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí cca 500 Kč, což je stále velmi dobrá cena především na lednové termíny.
V dalších termínech jsou pak letenky za podobnou cenu, ve spoustě termínů (včetně zmíněného) je cena ještě nižší obvykle je dostupných ale jen pár míst.
 


 

Jak do Budapešti

Do Budapešti se dopravíme z Prahy a Brna vlakovými spoji ČD každé dvě hodiny. V nabídce jsou rovněž autobusové spoje Regiojetu, případně Flixbusu, na letiště se pak dostaneme kombinací metra linky 3 a autobusu 200E.

Z Prahy míří do Budapešti rovněž linka Ryanairu, který obvykle nabízí letenky za cenu jízdenek na vlak nebo autobus. Od listopadu létá Ryanair i 2x denně, při odletu v pondělí nebo v pátek je možné do Budapešti z Prahy doletět a na přestup budeme mít asi 3 hodiny (přestup ale není garantovaný).

Dubaj

Od roku 2014 není potřeba pro cesty do Spojených Arabských Emirátů vízum.
Dubai World Central je sekundárním letištěm. Z letiště se dostanete nejpohodlněji taxi, v provozu jsou i autobusy linky F55 na stanici metra, kterým pokračujeme do centra města.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *